Дарение от 10 000 лв. направи НЕК-ЕАД за ДКЦ ІІ и ДКЦ ІІІ в Плевен

2446

Дарение от 10 000 лв. направи НЕК-ЕАД за ДКЦ ІІ и ДКЦ ІІІ в Плевен

        Със съдействието на кмета Георг Спартански диагностично-консултативните центрове ІІ и ІІІ в Плевен получиха по 5000 лв. дарение от НЕК – ЕАД. Средствата са предназначени за закупуване на лични предпазни средства за персонала и дезинфектанти.

         „В условията на усложнена епидемиологична обстановка нашите финансови възможности бяха изчерпани. Това дарение ни даде възможност да осигурим защита за пациентите и персонала в структурата, която работи на предния фронт в борбата с COVID-19”, пише в благодарственото си писмо до кмета  управителят на ДКЦ ІІІ д-р Николай Хинков.

         Георг Спартански изпрати благодарствено писмо до НЕК – ЕАД за ценния дарителски жест.

Свалете в PDF

Още новини Всички новини

Проверка на течовете по водопроводната мрежа в Плевен разпореди министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов

Проверка на течовете по водопроводната…

вторник, 26 август 2025
219

Time for wine ще има

Time for wine ще има

вторник, 26 август 2025
398

КУЛТУРНИ ПРОЯВИ В ПЛЕВЕН ДО 31 АВГУСТ

КУЛТУРНИ ПРОЯВИ В ПЛЕВЕН ДО…

вторник, 26 август 2025
178

Отменя се провеждането на фестивала Time for wine

Отменя се провеждането на фестивала…

понеделник, 25 август 2025
655