Плевен посреща Новата година на пл. „Възраждане“ с Поли Генова и група, дует „Аморе“ и народната певица Петя Банева

1755

Плевен посреща Новата година на пл. „Възраждане“ с Поли Генова и група, дует „Аморе“ и народната певица Петя Банева

Поли Генова и група, заедно с дует „Аморе“ и народната певица Петя Банева ще са акцент в организирания от Община Плевен празничен концерт в новогодишната нощ. Програмата на площад „Възраждане“ на 31 декември започва още в 21.00 часа. Нека заедно да изпратим старата 2024 година и да посрещнем новата 2025-а!

Първи на сцената в 22.00 часа излиза дует „Аморе“ - най-младият български поп дует, който продължава традициите на хубава българска шлагерна песен. 

След тях в 23.00 часа Плевен посреща Поли Генова и музикантите от нейната група.

Точно в полунощ пъстри празнични фойерверки ще озарят небето над Плевен. По традиция Новата година ще бъде посрещната с Дунавско хоро, ще звучат и изпълнения на народната певица Петя Банева. Водещ на събитието е актьорът Иван Жунтовски.

Отново ще бъде спазена традицията празнуващите да се сгреят с чаша вино и да си вземат от баницата с късмети, осигурени от Община Плевен.

Нека заедно посрещнем Новата 2025-а на площад „Възраждане“.

Свалете в PDF

Още новини Всички новини

Жабките отново са заедно - любимата композиция на плевенчани е възстановена

Жабките отново са заедно -…

вторник, 14 октомври 2025
116

На 20 октомври: Младежи споделят свои идеи за визията на Плевен

На 20 октомври: Младежи споделят…

вторник, 14 октомври 2025
80

Общинският съвет заседава извънредно на 16 октомври, обсъжда две върнати решения

Общинският съвет заседава извънредно на…

вторник, 14 октомври 2025
86

На 16 октомври: Община Плевен организира поредна инициатива за събиране на опасни отпадъци

На 16 октомври: Община Плевен…

вторник, 14 октомври 2025
105